top of page
Boat on Lake

Warsztaty rozwojowe dla kobiet
uwaga: warsztaty z przyczyn technicznych odwołane

“Odyseja Bohaterki”

 

Zapraszam kobiety z kręgów aktywistycznych, kobiety pełne pasji, być może przeżywające obecnie kryzys zwątpienia, na pewno te, które właśnie przyglądają się dokąd i jak iść dalej. 

Wykorzystując online’ową platformę “Heros Navigares” spotkajmy się online i w bezpiecznych, ale niezwyczajnych okolicznościach będziemy sprawdzać własne wątpliwości, pomysły, opcje i wspierać się w tym wzajemnie. 

 

Heros Navigares (wcześniej znana jako Podróż Bohatera) to gra rozwojowa stworzona przez Katarzynę Karską z myślą o osobach poszukujących skutecznych sposobów wsparcia w procesie osiągania celów i budowania samoświadomości. Dla wszystkich tych, które potrzebują bardziej efektywnych narzędzi wspierających rozwój potencjału osobistego i zawodowego.

 

Nazywam się Anna Kuliberda i jestem certyfikowaną trenerką gry Heros Navigares, od 2018 roku pracuję jako coachka i trenerka rozwoju życiowo-zawodowego, kreatywności i pasji. Specjalizuję się we wspieraniu osób, które napędza entuzjazm do tego, co robią i które czują potrzebę zmiany społecznej. Moje podejście streszczam jako “Humans Not Robots”. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

 

 • Czas trwania: 2 x 3h godz: 18-21

 • Termin: 19 i 21 kwietnia 2022, w godzinach 18:00-21:00 czasu polskiego

 • Można wziąć udział tylko w całości warsztatów

 • Liczba uczestniczek: max 4

 • Konieczne do udziału online:

  • spokojna przestrzeń dookoła

  • zainstalowana platforma Zoom lub możliwość korzystania z jej wersji przez przeglądarkę,

  • dostęp do przeglądarki,

  • kamerka i mikrofon i słuchawki

  • możliwość pracy z dokumentem w formacie pdf

  • dla tych, którym lepiej pisze się ręcznie - wszystko, co potrzebne papierniczo

 • Cena: 170 euro + VAT (mogę wystawić fakturę VAT) - płatne z góry na konto

ZGŁOŚ SIĘ NA WARSZTATY POPRZEZ FORMULARZ ONLINE

Oczywiście możesz też napisać do mnie bezpośredni poprzez "contact me" w dole strony

lub na adres anna@annakuliberda.com

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania i wątpliwości.

Green Water_edited.jpg

Co mówią Bohaterki

Old Globe

KATARZYNA
Specjalistka Komunikacji w NGO

“Decyzja o coachingu i pochylenie się nad sobą w kontekście zawodowym, analiza swoich potrzeb, celów, marzeń i zasobów z przewodniczką, która odpowiednio umiała pokierować moje przemyślenia pozwoliła mi wyznaczyć nowy kierunek swojej podróży. Teraz mam poczucie, że to ja kieruję swoim statkiem, a nie miota mną nurt rzeki. Jestem spokojniejsza, szczęśliwsza, czuję, że odzyskałam kontrolę"

Ship's Wheel

ANNA
Trenerka kompetencji międzykulturowych

Prezeska Fundacji

“Bohaterska podróż baaaardzo przypadła mi do gustu. Przyjemna (estetycznie i koncepcyjnie) konwencja, ciekawe zdjęcia, dobrze poprowadzone pytania będące kluczem do dobrej i pogłębionej pracy własnej i te archetypy! Mój dominujący mocno mnie zaskoczył. A teraz trzymam go nad biurkiem :D

 

Coaching zawsze mnie zastanawiał i nie potrafiłam namierzyć granicy między coachingiem a psychoterapią. Po sesji z Anką widzę ją wyraźnie, a jednocześnie nie mogę odmówić naszej pracy coachingowej głębi. Trafne pytania, nietypowe zdjęcia, odkrywanie w sobie archetypów i godzenie się z nimi (!)- to przyjemna, nie zawsze łatwa, ale zwracająca się z nadwyżką praca. Sesja pozwoliła mi poukładać sobie w głowie o co tak naprawdę mi chodzi. A stąd, już tylko kilka kroków do tego, by to "coś" mieć.”

Green Water_edited.jpg
bottom of page