top of page

innowacja i
komunikacja

dla ludzi i organizacji

WSPARCIE COACHINGOWE PODCZAS KONFERENCJI

​Miałam dużo szczęścia w życiu, gdyż wiele wydarzeń, w których uczestniczyłam wpłynęło na moje wybory zawodowe, a bywały też takie, które zmieniały moje życie. Dlatego też jedną z moich pasji jest budowanie mądrych, dobrych i zrównoważonych programów konferencji i podobnych wydarzeń.

Przez ponad 10 lat organizowałam różnego rodzaju wydarzenia (konferencje, campy, nie-konferencje itp.) i wiem jak trudno jest stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla osób uczestniczących. Takie doświadczenie, które będzie łaczyło w sobie doskonałą organizację z inspirującymi i ciekawymi wystapieniami i warsztatami.

Jako coach wspieram zespoły organizujące takie wydarzenia w tworzeniu spójnych programów i przygotowaniu osób występujących, żeby ich przemówienia i warsztaty były jak najlepsze i inspirowały uczenie się i podejmowanie działań.

Poniżej zamieściłam kilka przykładów wydarzeń, które współtworzyłam. Zapraszam do kontaktu w sprawie szczegółów mojej ofery.

Inspiracja

Zainspiruj swoją publiczność do podjęcia działań i rozmowy o tym, co jest naprawdę dla nich ważne

Autentyczność

Ludzie, a nie roboty na scenie: z prawdziwymi historiami i emocjami i bez nudnych prezentacji

Wiedza

Łączenie różnych metod i for przekazywania wiedzy, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń do uczenia się

Strategia

Konferencja jako część większej całości i strategii Twojej organizacji

Personal Democracy Forum Central and Eastern Europe 2018 logo

Gdańsk, Polska, kwiecień 2018

Wspierałam zespół Fundacji ePaństwo w budowaniu programu i coachingowo przygotowywałam osoby występujące na scenie oraz osoby prowadzące warsztaty.

TransparenCEE Community MeetUp logo

Tibilisi, Gruzja, wrzesień 2016

Jako menadżerka programu TransparenCEE zarządzałam partnerstwami, stworzyłam metodologię wydarzenia oraz program, a także przygotowywałam osoby występujące.

community boost_r camp logo

Sarajewo, BiH, listopad 2013

Wspierając społeczność, koordynowałam partnerstwa, stworzyłam metodologię i program wydarzenia, a także pracowałam z osobami występującymi.

bottom of page