rekomendacje

co inni mowiĄ o mnie

KAMIL, EDUKATOR

Anna pomaga ci robić świetne rzeczy. Jeśli potrzebujesz trenerki, facylitatorki czy coacha, pomoże ci lepiej zrozumieć twoje potrzeby, a potem będzie przewodniczką przez proces uczenia się i zmiany. Uczestniczyłem w wydarzeniach, które Anna tworzyła i organizowała, także w jej warsztatach, a ostatnio byłem przez nią coachowany.

KASIA, STUDENTKA

Dzięki coachingowi mogłam przyjrzeć się rzeczom, o których nie miałam pojęcia, a nawet nad nimi popracować. Polecam każdemu, kto ma ochotę się rozwinąć. Współpraca z Anią jest partnerska, bardzo naturalna i swobodna. Za każdym razem czekałam z ekscytacją na kolejne spotkanie :)

ANIA, FARMACEUTKA I MAMA

Świetny sposób na samorozwój, poznanie nowych narzędzi, które są potrzebne w realizacji celów, profesjonalna pomoc w odkrywaniu swoich zasobów i nauka korzystania z nich w pełni, gdy już Ci się wydaje ze jesteś wystarczająco inteligentny żeby samemu sobie poradzić, na pewno tak jest, ale coaching da Ci jeszcze więcej i poczujesz zmianę na lepsze.

Ania umie słuchać i tworzy bezpieczna przestrzeń, w której współpracowałyśmy nad indywidualnymi potrzebami i trudnościami w realizacji celów. Na każdym spotkaniu miałam nadzieje ze dowiem się czegoś nowego, nigdy się nie zawiodłam. Ania nadaje dobre tempo i uczy skutecznie, sprawdza z zaangażowaniem czy rozumiem i umiejętnie dobiera narzędzia, które działają w moim życiu.

NATALIA, PRAWNICZKA

Anna sprawiła, że spojrzałam na swoje życie zawodowe z innej perspektywy, poczułam się mocniejsza, pewniejsza siebie. W czasie naszych spotkań najbardziej doceniałam poczucie bezpieczeństwa i to, że nie byłam oceniana - mogłam się otworzyć i czasami sama ze zdziwieniem słuchałem tego, co mówię - mogłam być bardzo szczera.

Coaching z Anną to była niesamowita przygoda - nie zawsze było łatwo i przyjemnie, ale każde spotkanie coś mi dawało. I czasami dostawałam coś, z czego nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tego potrzebuję. Polecam Annę każdemu, kto trochę nie wie czego szuka, ale wie, że szuka…